Wyszukiwarka

MARKA:
POJEMNOŚĆ:
MODEL:
ROCZNIK:

Kategorie

Śledź nas na Facebooku

Nowy Profi laser 12 mm D-CAT punktowy Zobacz większe

Profi laser 12 mm D-CAT punktowy

396-704

Nowy produkt

Profi Products Laser CAT, laser punktowy, narzędzie do ustawiania łańcucha

Więcej szczegółów

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

381,99 zł brutto


 • Profi Products Laser CAT, laser punktowy, narzędzie do ustawiania łańcucha.Szybsza wizualizacja, ponieważ punkt lasera widoczna jest na całej długości łańcucha.Promień lasera jest widoczny bezpośrednio na ogniwach łańcucha, a jeśli pozycja osi jest prawidłowa - musi zachować tę samą odległość od krawędzi łańcucha na całej długości łańcucha.Tylko prawidłowo ustawione tylne koło gwarantuje najlepszą możliwą wydajność jazdy.

  12mm - punktowy tester  łańcucha D-CAT

  Światło lasera jest bezpośrednio widoczne na płytkach łączących i umożliwia prawidłowe określenie krótkiej ścieżki regulacji położenia osi na dużej odległośc Masz napęd z paskiem zębatym (np.Harley) do paska zębatego mocuj są dwa znaczniki paska (zawarte w dostawie). Laser D-CAT jest genialnie odpowiedni do tego zastosowania, ponieważ oba oznaczenia pasów mogą być podświetlone w tym samym czasie, dzięki czemu widać, czy oś tylnego koła jest prawidłowo ustawiona.

  Błędy aplikacji są prawie niemożliwe.

  Ustawienie łańcucha odbywa się w kilka sekund za pomocą precyzyjnego urządzenia testowego. Należy tylko sprawdzić, czy linia świetlna oświetla taką samą odległość do obszaru krawędzi łańcucha na całej długości łańcucha.

  Precyzyjnie ustawione tylne koło zapewnia optymalne prowadzenie.

  Zestaw zawiera:

  - 1x tester wyrównania łańcucha z laserem punktowym

  - 1x nylonowa torba etui do przechowywania

  - 4 dodatkowe oznaczenia pasów

  - instrukcja obsługi

  - Dołączone baterie (3X AG5)

Inne produkty, które kupowali klienci: