Wyszukiwarka

MARKA:
POJEMNOŚĆ:
MODEL:
ROCZNIK:

Kategorie

Śledź nas na Facebooku

Lusterko MONTANA RIM + LED

301-528

Nowy produkt

Lusterko 1 szt w kierownicę + LED kierunkowskaz

Więcej szczegółów

TOWAR NA ZAMÓWIENIE

449,99 zł brutto


 • HIGHSIDER MONTANA RIM lusterko końcowe kierownicy ze zintegrowanym kierunkowskazem LED w ramieniu lusterka, homologacja EU

  - NOWY DESIGN!
  – Tutaj funkcjonalność spotyka się z wyjątkowym wyglądem –

  Ulepszanie sprawdzonego i sprawdzonego bez zmiany charakteru lustra. Twórcy Highsider kierowali się tym mottem. Dyskretne, przejrzyste – takie są lusterka wsteczne z serii HIGHSIDER MONTANA. Podobnie jak w przypadku poprzednika, lustro wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które jak zwykle są perfekcyjnie wykończone.

  Nowe detale odświeżonego produktu rzucają się w oczy dopiero na drugi rzut oka. System końcówek drążka został zaprojektowany tak, aby był bardziej charakterystyczny i można go opcjonalnie rozszerzyć o projekt Cap1 tej samej firmy, aby uzyskać jeszcze bardziej indywidualny wygląd. Przeprojektowana konstrukcja ramion lusterek z całkowicie cofniętymi kierunkowskazami jest teraz jeszcze pewniejsza na wietrze. Czarne, matowe, anodowane aluminium, drobno piaskowane, podkreśla wartościowy wygląd.

  Jeśli chodzi o technologię, twórcy zdecydowali się również na ewolucję i przekazali silną funkcję mocowania i możliwość regulacji ramienia lusterka ze zintegrowanym oświetleniem LED. Dzięki 4 łatwo dostępnym, czarnym śrubom, kierunkowskaz można dostosować do różnych typów kierownic zgodnie z ECE. Nadaje się do nowoczesnych motocykli o wewnętrznej średnicy kierownicy 12-22 mm, czyli do większości kierownic aluminiowych lub stalowych 7/8 i 1 cala. Może być używany zarówno w lewo, jak i w prawo. Lusterka na końcu kierownicy z kierunkowskazami LED są instalowane parami. Upewnij się, że kierunkowskazy są skierowane do przodu równolegle do pojazdu i podłoża w kierunku jazdy, tak aby oświetlenie było zgodne z ECE. Lusterka i kierunkowskazy posiadają homologację E, nie jest wymagany wpis do dokumentów pojazdu ani posiadanie jakichkolwiek dokumentów.

  Charakter i przegląd – czy to retro, czy nowoczesny. Serię lusterek HIGHSIDER charakteryzuje charakterystyczny design i funkcja aerodynamiczna. To jest roztropność w doskonałości.

  Specyfikacja:

  Kolor czarny

  Homologacja EU

  Materiał stopy metaliczne

  Wymiary:
  Głowica lusterka A/B Ø: 102 mm
  C Szerokość: 60mm
  D Wysokość: 200mm

  Znajomości:
  Czarny kabel (-)
  Żółty przewód (+)
  Długość kabla: 1000mm

  Zakres dostawy: 1 sztuka

  Wskazówka:
  – Za pomocą zaślepek HIGHSIDER zamknąć wszelkie otwory do mocowania oryginalnych lusterek kierownicy.
  – Opcja HIGHSIDER DESIGN Cap1 do zamontowania, dla jeszcze bardziej indywidualnego wyglądu. (Nie wchodzi w skład dostawy)

  Poradnik:
  – Nadaje się tylko do montażu wiszącego.
  – Zawsze muszą być zainstalowane 2 lusterka, ponieważ kierunkowskazy są zintegrowane.

Inne produkty, które kupowali klienci: