Wyszukiwarka

MARKA:
POJEMNOŚĆ:
MODEL:
ROCZNIK:

Kategorie

Śledź nas na Facebooku

Nasze marki

Przedstawiamy szerzej marki, które sprzedajemy:

ESJOT

ESJOT-Antriebstechnik GmbH to firma, która specjalizuje się od ponad 80 lat w produkcji kół zębatych, wytłaczaniu i obróbce części. Jako dostawca systemów napędowych, ESJOT dostarcza także łożyska kołnierzowe, osie oraz koła zębate dla przemysłu okrętowego i nie tylko. Produkty ESJOT są wytwarzane zgodnie z niemieckimi normami jakością. Zębatki to specjalność tej firmy. Wysoka jakość, dobra cena, wytrzymałość to zalety produktów „made in Germany”. Motocyklowi technicy zajmują się życzeniami i wymaganiami otrzymywanymi od znanych sportowców sceny motocyklowej.

ESJOT kooperuje z japońską firmą, producentem znanych na świecie łańcuchów motocyklowych: RK made in Japan. Łańcuchy te charakteryzuje wysoka jakość i wytrzymałość. ESJOT nie produkuje łańcuchów motocyklowych, zostają one zakupione właśnie w firmie RK, po czym przepakowywane w opakowania producenta zębatek ESJOT. Takie działanie ułatwia zakup kompletnych. zestawów napędowych w jednym miejscu. Obie firmy współgrają jakością i żywotnością swoich produktów. Więcej informacji na stronach producentów: http://www.esjot.com oraz http://www.rk-japan.co.jp

KELLERMANN

Marka, która budzi kontrowersje - jest to produkt tworzony i produkowany u naszych zachodnich sąsiadów, jakość „made in Germany”. Kierunkowskazy, które nie kosztują mało - są znane, więc kosztują swoje. W Polsce staramy się trzymać atrakcyjne ceny na te produkty, choć nie zawsze jest to możliwe. Produkt sam w sobie jest znakomitej jakości i wart swojej ceny. Zwolennicy tej marki uważają, że to Ferrari wśród kierunkowskazów na świecie.

TRW Lucas

TRW Automotive zatrudnia około 63.000 pracowników na całym świecie i osiąga obroty około 13 miliardów dolarów. Tylko w Polsce obroty roczne przekraczają około 10 milionów dolarów. TRW to producent poduszek powietrznych Airbag, oraz pasów i systemów bezpieczeństwa. Hamulce, układy kierownicze oraz zawieszenie stanowią znaczną część asortymentu firmy oferowanego na świecie.

Europejski rynek wtórny obsługuje siedziba i Salescenter Niemcy w Neuwied. Magazyny o powierzchni 32.000 m2 z 55.000 pozycjami magazynowymi. TRW posiada certyfikat ISO/TS 16949, najnowszy standard jakości w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym. Produkty TRW pod marką Lucas są znane pośród motocyklistów w całej Europie. Klocki hamulcowe stały się przodujące w sprzedaży w zachodniej Europie.

Lucas stał się TRW

W 1999 roku firma Lucas została przejęta przez TRW Automotive, a obecnie działa na całym świecie pod nazwą "TRW Automotive", w skrócie TRW.

Korzenie TRW Automotive sięgają początku 20 wieku. Założona w 1901 roku, TRW cieszy się długą i pełną sukcesów historią. Tworzenia i wdrażania nowoczesnych technologii to ich dziedzina. Dzięki wieloletniemu rozwojowi w segmencie hamulców hydraulicznych stali się liderem światowym. Nazwa TRW jest dziś synonimem produktów technologiczne daleko posuniętych w sektorze motoryzacyjnym.

TRW od 1996 roku jest światowym liderem w produkcji samochodowych pasów bezpieczeństwa, poduszek powietrznych oraz systemów sterowania. Dzięki przejęciu w 1999 roku firmy Lucas nowa grupa stała się także światowym liderem w dziedzinie systemów podwozia, zapobiegających blokowaniu kół podczas hamowania czyli ABS, kontroli trakcji ASC i stabilizacji pojazdu ESP.

W 2003 roku TRW Automotive stała się częścią Blackstone Group i otrzymał niezbędną niezależność w dalszym rozwoju na całym świecie oraz wiodącą rolę w dynamice rozwoju pojazdów, systemów hamulcowych, poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa, mechanizmów sterowania i systemów elektronicznych. Dzisiaj TRW Automotive posiada 63.000 pracowników w ponad 200 miejscach w 25 krajach na całym świecie.

Lucas i jego bezazbestowe klocki hamulcowe w ponad 10 różnych jakościach ciernych dostępne dla ambitnych jak i codziennych kierowców motocyklowych powstały w 1980 roku, po raz pierwszy. W ciągu zaledwie kilku następnych lat produkt Lucasa stał się liderem rynku niemieckiego. Oprócz szerokiej gamy motocyklowych części hamulcowych, TRW Lucas dostarcza również wysokiej jakości akcesoria motocyklowe, takie jak: kierownice, przewody w stalowym oplocie, sprzęgła, sety podnóżków itp.

Pomimo zmiany nazwy "Lucas" na TRW, znane wartości, które są wspierane przez wszystkich pracowników TRW na całym świecie, są wszędzie takie same: serwis, innowacja, bezpieczeństwo i doskonałość.

SHIN-YO

SHIN-YO, marka znana z innowacyjnych wysokiej jakości produktów, jest najlepszym wyborem. Nieważne, czy szukasz wskaźnika licznika, lusterka, reflektorów, tylnego światła, przedniej soczewki, czy czegokolwiek innego. Pod tą marką kryje się nowoczesność oraz super wygląd. Sprzedawcy tacy jak Louis, Hein Gericke, POLO polecają produkty pod tym oznaczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia także nas, sklep internetowy www.czesci-motocyklowe.pl.

IXIL

IXIL wszedł na rynek w 1955 roku, korzenie sięgają przedsiębiorstwa rodzinnego powstałego w samym sercu Barcelony. Dzięki ciągłym staraniom i determinacji dwóch pokoleń producentów, dzisiaj IXIL może zaoferować produkty o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny, przydatne w uzyskaniu światowego uznania. Siła pracy zespołowej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji marki na rynku międzynarodowym, przynosi efekty.

Najnowsza technologia jest wykorzystywana we wszystkich procesach produkcyjnych, aby sprostać najwyższym standardom europejskim. Rozwój produktów jest oparty na komputerowo wspomaganym projektowaniu (CAD), co daje większą szybkość i wysoką precyzję dostosowań. Cały proces produkcji jest komputerowo wspierany od projektu przez laser do cięcia po roboty spawalnicze.

IXIL bierze udział w wyścigach na świecie i cieszy się zaufaniem zawodników światowej klasy w najwyższej kategorii MotoGP. Nowe materiały i technologie są opracowywane i testowane w celu osiągnięcia maksymalnej jakości. Wydechy marki IXIL to absolutna światowa czołówka, w tej grupie produktów. Możliwy do demontażu system NOISE KILLER pozwala każdemu dostosować motocykl do własnych upodobań.

HAGON

HAGON to angielski producent zawieszeń dla motocykli chopper i nie tylko. Lejący się chrom, znakomita jakość, amortyzatory gazowe sprzedawane zawsze w kpl. 2 szt. Nie do wszystkich modeli istnieje możliwość domówienia chromowanych kielichów, proszę pytać sprzedawcę. Wersja LOW to wersja obniżona od oryginalnych amortyzatorów seryjnych.

TAROZZI

Firma Paolo&Franco Tarozzi od wielu lat produkuje elementy zawieszenia motocyklowego. Włoskiej rodzinie Tarozzi udało się wypracować markę, która słynie praktycznie na całym świecie z jakości i żywotności produktów. Rury czy lagi nośne przedniego widelca zawieszenia stanowią podstawę stabilności jazdy motocyklem. W naszej ofercie znajdziecie rury przednich teleskopów, także anodowane w kolorze złotym.

WILBERS PROMOTO

Technologia zawieszenia PROMOTO FORK SPRINGS WILBERS jest dostępna dla wszystkich modeli i typów motocykli. Firma Wilbers zajmuje się produkcją i dystrybucją elementów sprężynowych, widelców sprężyn, amortyzatorów, itp. dla ponad 800 różnych typów motocykli. Głównym celem niemieckiej firmy jest oferowanie niezawodnych produktów dla rynku wtórnego motocykli na całym świecie. Przy PROMOTO Wilbers do każdego produktu dostarczany jest certyfikat części stowarzyszenia dozoru technicznego (TÜV), oraz zezwolenie dopuszczenia do ruchu ulicznego (ABE).

NGK

Firma NGK zdobyła swoją wiodącą pozycję na świecie w zakresie świec zapłonowych dzięki ciągłemu zaangażowaniu i fachowej wiedzy technicznej oraz wyraźnej dbałości o możliwie najwyższą jakość. Kompletny program świec zapłonowych NGK obejmuje spektrum różnych typów świec zapłonowych: od standardowej świecy zapłonowej poprzez świecę zapłonową z metalem szlachetnym do podwójnej świecy zapłonowej z metalem szlachetnym Iridium IX - alternatywa dla jeszcze większej mocy.

Te wysoko wydajne świece zapłonowe z elektrodą środkową z metalu szlachetnego - irydu, stosowane są przez wielu producentów w wyposażeniu oryginalnym. Opracowano je specjalnie dla najnowszych technologii silników, ale dla starszych modeli stanowią alternatywę dla typu standardowego, aby w pełni wykorzystać rezerwy mocy. Zarówno dla motocykla, skutera czy quada w asortymencie produktów NGK zawsze znajdzie się właściwy produkt: świece zapłonowe, końcówki przewodów zapłonowych, fajki.

WÖSSNER

Firma Wössner jest znana jako innowacyjny specjalista w dziedzinie wysokiej jakości tłoków i korbowodów. Od lat produkuje wysokiej jakości części dla sportów motorowych jak i do codziennego użytku. Klienci korzystają z wielu lat doświadczenia i know-how pracowników firmy. Wössner jest firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań rynku. Marka Wössner Pistons wspomaga rozwój najwyższej mocy oraz osiąganie sukcesów znanym zespołom sportów motorowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Jako innowacyjny specjalista, Wössner stara się udoskonalać swoje produkty codziennie, aby zapewnić klientom rozwiązania najlepsze z możliwych. W tym celu używa najnowszych technologii we wszystkich sektorach działalności. Wprowadzenie stałego zarządzania jakością gwarantuje wysoką jakość produktów, a tym samym zadowolenie klientów.


Nasze marki - Heidemann | czesci-motocyklowe.pljs_def

Wyszukiwarka

MARKA:
POJEMNOŚĆ:
MODEL:
ROCZNIK:

Kategorie

Śledź nas na Facebooku

Nasze marki

Przedstawiamy szerzej marki, które sprzedajemy:

ESJOT

ESJOT-Antriebstechnik GmbH to firma, która specjalizuje się od ponad 80 lat w produkcji kół zębatych, wytłaczaniu i obróbce części. Jako dostawca systemów napędowych, ESJOT dostarcza także łożyska kołnierzowe, osie oraz koła zębate dla przemysłu okrętowego i nie tylko. Produkty ESJOT są wytwarzane zgodnie z niemieckimi normami jakością. Zębatki to specjalność tej firmy. Wysoka jakość, dobra cena, wytrzymałość to zalety produktów „made in Germany”. Motocyklowi technicy zajmują się życzeniami i wymaganiami otrzymywanymi od znanych sportowców sceny motocyklowej.

ESJOT kooperuje z japońską firmą, producentem znanych na świecie łańcuchów motocyklowych: RK made in Japan. Łańcuchy te charakteryzuje wysoka jakość i wytrzymałość. ESJOT nie produkuje łańcuchów motocyklowych, zostają one zakupione właśnie w firmie RK, po czym przepakowywane w opakowania producenta zębatek ESJOT. Takie działanie ułatwia zakup kompletnych. zestawów napędowych w jednym miejscu. Obie firmy współgrają jakością i żywotnością swoich produktów. Więcej informacji na stronach producentów: http://www.esjot.com oraz http://www.rk-japan.co.jp

KELLERMANN

Marka, która budzi kontrowersje - jest to produkt tworzony i produkowany u naszych zachodnich sąsiadów, jakość „made in Germany”. Kierunkowskazy, które nie kosztują mało - są znane, więc kosztują swoje. W Polsce staramy się trzymać atrakcyjne ceny na te produkty, choć nie zawsze jest to możliwe. Produkt sam w sobie jest znakomitej jakości i wart swojej ceny. Zwolennicy tej marki uważają, że to Ferrari wśród kierunkowskazów na świecie.

TRW Lucas

TRW Automotive zatrudnia około 63.000 pracowników na całym świecie i osiąga obroty około 13 miliardów dolarów. Tylko w Polsce obroty roczne przekraczają około 10 milionów dolarów. TRW to producent poduszek powietrznych Airbag, oraz pasów i systemów bezpieczeństwa. Hamulce, układy kierownicze oraz zawieszenie stanowią znaczną część asortymentu firmy oferowanego na świecie.

Europejski rynek wtórny obsługuje siedziba i Salescenter Niemcy w Neuwied. Magazyny o powierzchni 32.000 m2 z 55.000 pozycjami magazynowymi. TRW posiada certyfikat ISO/TS 16949, najnowszy standard jakości w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym. Produkty TRW pod marką Lucas są znane pośród motocyklistów w całej Europie. Klocki hamulcowe stały się przodujące w sprzedaży w zachodniej Europie.

Lucas stał się TRW

W 1999 roku firma Lucas została przejęta przez TRW Automotive, a obecnie działa na całym świecie pod nazwą "TRW Automotive", w skrócie TRW.

Korzenie TRW Automotive sięgają początku 20 wieku. Założona w 1901 roku, TRW cieszy się długą i pełną sukcesów historią. Tworzenia i wdrażania nowoczesnych technologii to ich dziedzina. Dzięki wieloletniemu rozwojowi w segmencie hamulców hydraulicznych stali się liderem światowym. Nazwa TRW jest dziś synonimem produktów technologiczne daleko posuniętych w sektorze motoryzacyjnym.

TRW od 1996 roku jest światowym liderem w produkcji samochodowych pasów bezpieczeństwa, poduszek powietrznych oraz systemów sterowania. Dzięki przejęciu w 1999 roku firmy Lucas nowa grupa stała się także światowym liderem w dziedzinie systemów podwozia, zapobiegających blokowaniu kół podczas hamowania czyli ABS, kontroli trakcji ASC i stabilizacji pojazdu ESP.

W 2003 roku TRW Automotive stała się częścią Blackstone Group i otrzymał niezbędną niezależność w dalszym rozwoju na całym świecie oraz wiodącą rolę w dynamice rozwoju pojazdów, systemów hamulcowych, poduszek powietrznych, pasów bezpieczeństwa, mechanizmów sterowania i systemów elektronicznych. Dzisiaj TRW Automotive posiada 63.000 pracowników w ponad 200 miejscach w 25 krajach na całym świecie.

Lucas i jego bezazbestowe klocki hamulcowe w ponad 10 różnych jakościach ciernych dostępne dla ambitnych jak i codziennych kierowców motocyklowych powstały w 1980 roku, po raz pierwszy. W ciągu zaledwie kilku następnych lat produkt Lucasa stał się liderem rynku niemieckiego. Oprócz szerokiej gamy motocyklowych części hamulcowych, TRW Lucas dostarcza również wysokiej jakości akcesoria motocyklowe, takie jak: kierownice, przewody w stalowym oplocie, sprzęgła, sety podnóżków itp.

Pomimo zmiany nazwy "Lucas" na TRW, znane wartości, które są wspierane przez wszystkich pracowników TRW na całym świecie, są wszędzie takie same: serwis, innowacja, bezpieczeństwo i doskonałość.

SHIN-YO

SHIN-YO, marka znana z innowacyjnych wysokiej jakości produktów, jest najlepszym wyborem. Nieważne, czy szukasz wskaźnika licznika, lusterka, reflektorów, tylnego światła, przedniej soczewki, czy czegokolwiek innego. Pod tą marką kryje się nowoczesność oraz super wygląd. Sprzedawcy tacy jak Louis, Hein Gericke, POLO polecają produkty pod tym oznaczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia także nas, sklep internetowy www.czesci-motocyklowe.pl.

IXIL

IXIL wszedł na rynek w 1955 roku, korzenie sięgają przedsiębiorstwa rodzinnego powstałego w samym sercu Barcelony. Dzięki ciągłym staraniom i determinacji dwóch pokoleń producentów, dzisiaj IXIL może zaoferować produkty o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny, przydatne w uzyskaniu światowego uznania. Siła pracy zespołowej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji marki na rynku międzynarodowym, przynosi efekty.

Najnowsza technologia jest wykorzystywana we wszystkich procesach produkcyjnych, aby sprostać najwyższym standardom europejskim. Rozwój produktów jest oparty na komputerowo wspomaganym projektowaniu (CAD), co daje większą szybkość i wysoką precyzję dostosowań. Cały proces produkcji jest komputerowo wspierany od projektu przez laser do cięcia po roboty spawalnicze.

IXIL bierze udział w wyścigach na świecie i cieszy się zaufaniem zawodników światowej klasy w najwyższej kategorii MotoGP. Nowe materiały i technologie są opracowywane i testowane w celu osiągnięcia maksymalnej jakości. Wydechy marki IXIL to absolutna światowa czołówka, w tej grupie produktów. Możliwy do demontażu system NOISE KILLER pozwala każdemu dostosować motocykl do własnych upodobań.

HAGON

HAGON to angielski producent zawieszeń dla motocykli chopper i nie tylko. Lejący się chrom, znakomita jakość, amortyzatory gazowe sprzedawane zawsze w kpl. 2 szt. Nie do wszystkich modeli istnieje możliwość domówienia chromowanych kielichów, proszę pytać sprzedawcę. Wersja LOW to wersja obniżona od oryginalnych amortyzatorów seryjnych.

TAROZZI

Firma Paolo&Franco Tarozzi od wielu lat produkuje elementy zawieszenia motocyklowego. Włoskiej rodzinie Tarozzi udało się wypracować markę, która słynie praktycznie na całym świecie z jakości i żywotności produktów. Rury czy lagi nośne przedniego widelca zawieszenia stanowią podstawę stabilności jazdy motocyklem. W naszej ofercie znajdziecie rury przednich teleskopów, także anodowane w kolorze złotym.

WILBERS PROMOTO

Technologia zawieszenia PROMOTO FORK SPRINGS WILBERS jest dostępna dla wszystkich modeli i typów motocykli. Firma Wilbers zajmuje się produkcją i dystrybucją elementów sprężynowych, widelców sprężyn, amortyzatorów, itp. dla ponad 800 różnych typów motocykli. Głównym celem niemieckiej firmy jest oferowanie niezawodnych produktów dla rynku wtórnego motocykli na całym świecie. Przy PROMOTO Wilbers do każdego produktu dostarczany jest certyfikat części stowarzyszenia dozoru technicznego (TÜV), oraz zezwolenie dopuszczenia do ruchu ulicznego (ABE).

NGK

Firma NGK zdobyła swoją wiodącą pozycję na świecie w zakresie świec zapłonowych dzięki ciągłemu zaangażowaniu i fachowej wiedzy technicznej oraz wyraźnej dbałości o możliwie najwyższą jakość. Kompletny program świec zapłonowych NGK obejmuje spektrum różnych typów świec zapłonowych: od standardowej świecy zapłonowej poprzez świecę zapłonową z metalem szlachetnym do podwójnej świecy zapłonowej z metalem szlachetnym Iridium IX - alternatywa dla jeszcze większej mocy.

Te wysoko wydajne świece zapłonowe z elektrodą środkową z metalu szlachetnego - irydu, stosowane są przez wielu producentów w wyposażeniu oryginalnym. Opracowano je specjalnie dla najnowszych technologii silników, ale dla starszych modeli stanowią alternatywę dla typu standardowego, aby w pełni wykorzystać rezerwy mocy. Zarówno dla motocykla, skutera czy quada w asortymencie produktów NGK zawsze znajdzie się właściwy produkt: świece zapłonowe, końcówki przewodów zapłonowych, fajki.

WÖSSNER

Firma Wössner jest znana jako innowacyjny specjalista w dziedzinie wysokiej jakości tłoków i korbowodów. Od lat produkuje wysokiej jakości części dla sportów motorowych jak i do codziennego użytku. Klienci korzystają z wielu lat doświadczenia i know-how pracowników firmy. Wössner jest firmą elastyczną, dopasowującą się do wymagań rynku. Marka Wössner Pistons wspomaga rozwój najwyższej mocy oraz osiąganie sukcesów znanym zespołom sportów motorowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Jako innowacyjny specjalista, Wössner stara się udoskonalać swoje produkty codziennie, aby zapewnić klientom rozwiązania najlepsze z możliwych. W tym celu używa najnowszych technologii we wszystkich sektorach działalności. Wprowadzenie stałego zarządzania jakością gwarantuje wysoką jakość produktów, a tym samym zadowolenie klientów.