Lusterka motocyklowe VIPER LED BLACK
search
  • Lusterka motocyklowe VIPER LED BLACK
  • Lusterka motocyklowe VIPER LED BLACK

Lusterka motocyklowe VIPER LED BLACK

269,99 zł

(269,99 zł szt.)

Brutto

301-0028

Uniwersalne lusterka motocyklowe 

Model: VIPER LED BLACK

Kolor: CZARNE

Ilość
Dostawa do 7 dni

Komplet lusterek motocyklowych

Są to jedyne na polskim rynku lusterka tego typu. Kierunkowskaz wbudowany w szybę lustra to absolutnie nowy trend na naszym rynku. Diody LED pod lustrem są praktycznie niewidoczne gdy są wyłączone. Ich moc i położenie dobrane są tak, by nie przeszkadzać w jeździe, a jednocześnie sprawić by motocykl był jeszcze bardziej widoczny z tyłu. Ma to bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo.

Poniżej zdjęcie przedstawiające wygląd, położenie i sposób działania tych kierunkowskazów.

Dodatkowo lusterka posiadają wbudowane kierunkowskazy w obudowę. Są to bardzo jasne diody LED, sprawiające, że motocykl staje się bardzo widoczny z przodu. Ma to niebagatelne znaczenie w momencie wyprzedzania.

Szczegółowy opis towaru:

  • Całkowita długość po zamontowaniu: 280 mm
  • Wymiary lustra: 143 x 84 mm
  • Kolor: główka w kolorze czarnym, powierzchnia błyszcząca, nóżka i mocowanie w kolorze czarnym matowym
  • Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne
  • Ilość diód w obudowie: 18 (dwa rzędy)
  • Ilość diód pod lustrem: 7 (ułożone w kształt strzałki)
  • Długość przewodu zasilającego: 40 cm (przewody nie są zarobione)
  • Mocowanie: Każde z lusterek mocowane jest za pomocą dwóch śrub o średnicy 6,8 mm, dociskane nakrętką 10mm. Rozstaw śrub jest regulowany w zakresie: 23 - 70 mm. Śruby znajdują się w komplecie
  • zestaw składa się z 2 sztuk.
301-0028
Nowy
Komentarze (0)